Питання -

Для початку вам потрібно затвердити малюнок виробу, який може бути вибраний з наших каталогів, або розроблений художником індивідуально. Малюнок виробу можна вибрати, як в нашому офісі, так і замовити виїзд нашого спеціаліста з каталогами. Після вибору малюнку узгоджується ціна, терміни виготовлення та додаткові питання. Далі підписується угода, де вказується уся інформація по замовленню. Вноситься завдаток 70% від вартості виробу, залишок оплачується після завершення робіт.

Це дуже сильно залежить від типу та складності конструкції. Наприклад ковані ворота середньої складності виготовляються біля 2-3 тижнів, в той час, як прості віконні решітки можуть бути виготовлення за декілька днів. Також терміни залежать від завантаженості виробництва – що є змінною величиною. Ми обов’язково узгоджуємо остаточну дату перед підписанням угоди.

Так звичайно. Після узгодження ціни ми надаємо реквізити по яким можна буде здійснити перерахунок.

Однозначно! На сайті представлена лише незначна частина фото. Також, художником може бути розроблений індивідуальний ескіз.

Оплата відбувається в національній валюті – гривні. Роботи без попередньої оплати завдатку та підписання угоди не відбуваються. Враховуючи нестабільність гривні та терміни виготовлення, сума завдатку становить 70% від загальної вартості. Залишок оплачується після завершення та прийняття роботи.

Як відбувається замовлення

 

1. Вибір дизайну виробу

– Можна вибрати один з варіантів що присутній на даному сайті;
– Завітавши до нас в офіс та вибрати потрібний Вам ескіз. Також можливий виїзд нашого працівника (в межах Самбора безкоштовно).;
– Можливо індивідуальна розробка дизайну виробу художником;
– Безмежне джерело потрібної інформації – інтернет. Адаптуємо, переробим, виготовимо будь-який варіант дизайну.

2. Погодження  деталей

Перед обрахуванням вартості погоджуємо усі важливі деталі:
розміри конструкції, кількість одиниць, товщини та тип металу, умови монтажу та інші додаткові елементи.

3. Розрахунок ціни

Враховуючи всю потрібну інформацію протягом одно-двох днів відбувається розрахунок вартості виробу та його монтажу. Для урахування певних деталей та особливостей можливий виїзд на об’єкт (в межах Самбора безкоштовно).

4. Укладання договору

Після узгодження усіх деталей включаючи терміни та ціни відбувається оформлення договору, в якому регламентуються взаємовідносини сторін. Вноситься авансовий платіж у розмірі 70% від загальної вартості замовлення.

5. Доставка та монтаж

Після виготовлення виробу в разі якщо передбачене встановлення, ми узгодимо час та порядок монтажу. Залежно від складності та об’ємів монтаж може зайняти від декількох годин до декількох днів. По завершенню робіт відбувається прийняття роботи замовником та остаточний розрахунок.

Call Now ButtonЗателефонувати